6 grudnia odbędzie się kolejne szkolenie dla pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Gościem szkolenia będzie Roman Wojciechowski, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie, który zaprezentuje działalność "Sopoteki".
Sopoteka jest filią MBP w Sopocie. Łączy w sobie klasyczną bibliotekę z profesjonalnym sprzętem, oprogramowaniem, e-bookami, oculusami, audiobookami, filmami, płytami winylowymi oraz CD, streamingiem muzycznym, a także konsolami PS3, PS4, Xbox360. Organizowane są tam pokazy drukarki 3D. To także szeroka oferta bogatych działań kulturalnych i edukacyjnych dla różnorodnych grup użytkowników.
Data: 6 grudnia 2017
Godzina: 8.00
Miejsce: Sala Wykładowa im. dra Grzegorza Chmielewskiego WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze (II piętro)