Informujemy, że do 15 kwietnia 2018 r. należy wypełnić formularz w ramach projektu Analiza Funkcjonowania Bibliotek. Formularze dostępne są na stronie http://afb.sbp.pl po zalogowaniu na swoje konto. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram prac:

• Do 31 marca - biblioteki przystępujące do badań po raz pierwszy przesyłają na adres wydrukowane i podpisane przez dyrektora formularze rejestracyjne, na adres: Dział, Badań, Analiz i Metodyki, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra 8, skr. poczt.170Zachowują ważność formularze rejestracyjne bibliotek, które uczestniczyły w badaniach w poprzednich latach, o ile dane biblioteki nie uległy istotnym zmianom (np. zmiana dyrektora, włączenie biblioteki w struktury innej instytucji kultury lub zmiana nazwy itp.).

• Od 25 stycznia do 15 kwietnia biblioteki wypełniają formularze danych statystycznych w systemie.

• Od 15 kwietnia do 31 maja wojewódzcy administratorzy merytoryczni, przy współpracy członków Zespołu ds. badania efektywności bibliotek, weryfikują  poprawność danych i zatwierdzają  formularze.