makW poniedziałek i wtorek (18 i 19 czerwca) w WiMBP w Zielonej Górze odbędą się szkolenia dla użytkowników systemu bibliotecznego MAK+ oraz bibliotek, które nie pracują w systemie,ale perspektywicznie są zainteresowane programem bibliotecznym. Poniżej informacje oraz link do przesłania swojego zgłoszenia. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy i prosimy o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia. Szkolenia są darmowe.

2018-06-18, godzina 10:00 - 15:00 woj. lubuskie
Poziom szkolenia: Podstawowy
Miejsce szkolenia: Wojewódzka i Miejska Biblioteka im. C. Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9. Sala Wykładowa im. Grzegorza Chmielewskiego (II piętro).
Osoba prowadząca: Paweł Suszczewicz
Program szkolenia w załączeniu