tutlandiaPrzedstawiciele Działu Badań, Analiz i Metodyki oraz Biblioteki Obcojęzycznej WiMBP w Zielonej Górze podsumowali wojewódzki PROJEKT TUTLANDIA. Poziom nadsyłanych relacji z zajęć z bohaterami książek: „Tutlandia” oraz „Tutlandia – Niespodzianki” był bardzo wyrównany. Gratulujemy wszystkim 14. placówkom bibliotecznym, które przesłały tekst i zdjęcia. Jesteśmy pewni, że mali użytkownicy spędzili z Tutką i Tutkiem niezapomniane chwile, do których będą wracać z przyjemnością.Po burzliwych obradach i wnikliwej lekturze nadesłanych relacji instruktor Działu Badań, Analiz i Metodyki – Monika Simonjetz oraz autorka - Agnieszka Ginko, w uzgodnieniu z kierownikiem DBAiM – drem Dawidem Kotlarkiem wyłonili zwycięzcę PROJEKTU. Doceniając periodyczność i efekty podejmowanych działań obejmujących cykl spotkań tematycznych z dziećmi i rodzicami, postanowiono nagrodzić inicjatywę Wiejskiego Domu Kultury i Filii w Nietkowie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwieńsku. Tutek, Tutka i sympatyczna autorka odwiedzą gminę Czerwieńsk jeszcze w czerwcu 2016 r.

Zaangażowanym bibliotekarzom dziękujemy za aktywność i udział w wojewódzkim przedsięwzięciu. Gratulujemy zwycięzcy. Relacje z zajęć zrealizowanych w poszczególnych placówkach dostępne są na stronie www Bibliotekarza Lubuskiego.

Filia w Złotniku (GBP Bieniów)

MGBP w Czerwieńsku i Filia w Płotach

Filia w Nietkowie (MGBP Czerwieńsk)

Filia w Nietkowie - podsumoanie