konferencjaPrzypominamy o konferencji: "Czasopisma społeczne, kulturalne, artystyczne i literackie we współczesnej bibliotece".  Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2017 r. w Bibliotece Wojewódzkiej w Zielonej Górze. Koszt udziału to 200 zł (dwa dni). Odpowiadając na pytania dyrektorów, informujemy, że wnosząc opłatę za dwa dni można delegować każdego dnia inną osobę z biblioteki/filii. Można również zadeklarować uczestnictwo w jednym, wybranym dniu przy opłacie 100 zł.  Opłata obejmuje materiały konferencyjne i wyżywienie. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Liczymy na liczną reprezentację lubuskich bibliotekarzy podczas konferencji. Temat ścisłe dotyczy bibliotek publicznych, w związku z tym wskazana jest obecność przedstawicieli wszystkich naszych bibliotek. Konferencji towarzyszyć będzie debata z udziałem redaktorów naczelnych wiodących czasopism. Planowane są warsztaty tematyczne. Podsumowana zostanie również ankieta dotycząca czasopism w lubuskich bibliotekach.
W imieniu Dyrektora dra Andrzej Bucka, serdecznie zapraszamy do udziału i czekamy na państwa zgłoszenia do 20 października.
Szczegóły na stronie:
konferencja.norwid.net.pl