Informujemy, że w 2012 roku 10 dniowe nieodpłatne szkolenia dla bibliotekarzy z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich i miejskich do 15 000 mieszkańców, w ramach Programu Biblioteka+, odbędą się  w Zielonej Górze, w Hotelu Ruben, Aleja Konstytucji 3 Maja 1A www.rubenhotel.pl. W szkoleniach, zgodnie z Państwa deklaracją, będzie uczestniczyło 30 bibliotekarzy w podziale na dwie grupy szkoleniowe.

Grupa I (bibliotekarze z Babimostu, Bieniowa, Dąbia, Dzietrzychowic, Jasienia, Krosna
Odrzańskiego, Zawady, Iłowej Żagańskiej)
Grupa II (bibliotekarze z Małomic, Sławy, Szprotawy, Świdnicy, Wschowy, Przyborowa, Sulechowa)

Terminy szkoleń:
Grupa I: 17-18 września, 10-11 października, 22-23 października, 6-7 listopada, 3-4 grudnia
Grupa II
: 19 – 20 września, 10-11 października, 29-30 października, 8-9 listopada, 5-6 grudnia

Szczegółowe programy poszczególnych dwudniowych modułów szkoleniowych zamieszczane będą na stronie Działu Badań, Analiz i Metodyki www.dbaim.tk oraz Biblioteki www.wimbp.zgora.pl

Program na wrzesień

Program na październik

Program na grudzień

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki”